مسیر جدید زندگی

کنکور ارشد هم گذشت. من قدم در مسیر جدید زندگی ام می گذارم. مسیری پر فراز و نشیب... ولی من می‌توانم!

***********************

فایر فاکسم یه مدت بود مشکل داشت نمی تونستم آپ کنم، که به لطف البرز جونم مشکلش حل شد و من می خوام یه پست طولانی بنویسم.از اول هفته شروع می کنم.

یکشنبه جلسه نقد از گور برگشته رفتم. خیلی خوب بود حرفایی زده شد که دید من یکی رو نسبت به این وبلاگ کاملا تغییر داد.

از حامد پرسیدن که چرا تو یکی از پستهاش از 5 شنبه به نام شب شیطانی  یاد کرده ؟ جواب حامد برام جالب بود!!! من هم با این تعبیر که 5 شنبه روز شب شیطان کاملا موافقم.

آخر سر متنی رو که کاملا متناسب با وبلاگ بود رو خوند . تو این متن تقریبا اسم همه افرادی رو که این وبلاگ رو می خوندن رو به شکلی آورده بود.

بعد از جلسه با چند تا از بچه ها رفتیم شام بیرون. یه عده ام بعدا به ما پیوستم و یکی از دوستان محترم هم که مثلا راهنمای بود جلو تر از ما راه افتاد همه اش راهنما به راست می زد و می پیچید سمت چپ! آخرشم نتونست الناز شوماخرو بپیچونه!

 

یکشنبه کلی کار اورده بودم خونه و تا برم جلسه نقد دست بهشون نزده بودم. شب که رسیدم مجبور بودم تا صبح بیدار بمونم. البته همینطور هم شد و یه آدم مهربون تا صبح منو ساپورت روحی کرد تا بیدار بمونم و کار کنم. مرسی ! اولین بار بود که الناز خوشخواب یه شب کامل بیدار بود. فقط نیم ساعت خوابیدم خودمم باورم نمی شد!

صبح رفتم سر کار . عصری با نگار خواستیم بیاییم خونه چون خیلی خوابم می‌اومد گفتم از یه مسیر دیگه برم که زودتر برسیم. سر یه دور راهی به جای حکیم غرب پیچیدم حکیم شرق و تونل رسالت!!!!!

حالا بیا و درستش کن. دقیقا یه ساعت تو ترافیک بودیم و یک ساعت و نیم دیگه رسیدیم دم شرکت و دوباره از همون مسیر همیشگی راهی خونه شدیم. این بود زرنگ بازی اینجانب!

 

سه شنبه روز تعطیل کسالت آوری بود برام. عصر رفتم گلستان یه کم خرید کنم یه مانتو خوشگل دیدم که برام تنگ بود کلی دلم سوخت. من 4 کیلو چاق شدم....

 

چهار شنبه امتحان ارشد داشتم. حوره ام خیابون دماوند بود . از کله سحر رفتم . این حوزه به حدی هتل بود و مراقبای با حال داشت که  اصلا نمی تونسم تصور کنم که آزمون سازمان سنجش دارم. وسط جلسه همه باهم صحبت می کردن . غر می زدن که خسته شدن. همه روم به دیوار دستشویی می رفتن.... خیلی خسته کننده بود 3 تا دفترچه دادن 260 دقیقه امتحان طول کشید.... فقط زبانشو خوب زدم بقیه رو هم در حدی که یادم بودم.

 

این چند روزه تعطیلم تا 1 شنبه. کم کم دارم خودمو برا درس خوندن آماده می کنم. تا راه بیفتم عید شده و بعدش دیگه جدی باید بشینم سر درس.

 

همیشه در مورد لینک کردن یه عقیده ای دارم که از کسی نخوام لینکم کنه من از وبلاگ هر کسی خوشم بیاد لینکش می کنم بدون اینکه بهش بگم. شاید حتی براش کامنت هم نزارم ولی لینکش می کنم و می خونم. برا همین از کسی هم انتظار ندارم که چون من لینکش کردم لینکم کنه. بودن کساییکه 6 ماه قبل لینکشون کردم و حالا لینکشونو دیدن و منو لینک کردن. اصلا برام مهم نیست. چند وقت یه بار هم جای افراد رو تو لینکدونیم تغییر می دم. برا این کارم یه سری حساب و کتاب برا خودم دارم که بماند

 

 

/ 37 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمد رضا

مطلبتو خوندم چیز بدرد بخوری رو توش نبود... کمک و مشوربی هم که از ما نخواستی البته از من بتو نصیحت یه ورزش خوب مثل اروبیک رو حتما تو برنامه زندگیت داشته باش. آخه یعنی چی 4 کیلو!!!!!!!! وزن اضافه کردم. تو لینک کردن افراد هم شبیه به من عمل میکنی...[گل]

سلام سلام

دکترخوشقلب

سلام

دکترخوشقلب

سایت اره تعطیل میشه بای

غزلسرا

سلام دوست عزیزم نظرتان در مورد تبادل لینک چیست؟ اگر موافقید وبلاگ من را با نام غزلکده لینک کرده و خبرم کنید تا فورا شما را لینک بنمایم.[گل]

فرشته

[گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل] [گل]ســـــــــلام خــــوبی؟[گل] [گل]♥وبــــــلاگ سکوت عشـق بـــه روز شـــد♥[گل] منتـــظر حضـــور پرمهـــــرتم[گل] [گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل](¯`v´¯)[گل]

little dr

salam elnaz jonam khobi? manam mesle khodet khosh khabam :P omidvaram ke konkor ghabol shi

mohsen

سلام... امیدوارم حالت خوب باشه،دوست داشتی یه سر به من بزن[چشمک]

حمید

[گل]وب خوشملی داری [گل][خجالت]به منم سر بزنیا منتظرم[خجالت][چشمک]